Przejdź do treści

Sesja rodzinna Lublin

najlepsza sesja rodzinna Lublin

sesje rodzinne

Dzieciństwo to czas pełen cudów, kiedy nawet najmniejsze kroki mogą być największą przygodą. Doskonale wiem o tym jako tata kilkuletniego „żywego srebra” i wiem również, jak bezcenne są zdjęcia rodzinne. Są jednym z najwspanialszych prezentów, jakie możecie dać sobie i swoim dzieciom.

Moje rodzinne sesje zdjęciowe oddają magię tego czasu. Powstają piękne ujęcia niemowląt i dzieci oraz historie szczęśliwych rodzin, które są ze sobą i są sobą. Aby zdjęcia były prawdziwe i swobodne, sesja odbędzie się w Waszym domu lub na zewnątrz, w miejscu, w którym wszyscy uwielbiacie spędzać czas.

sesja rodzinna lublin 004sesja rodzinna lublin 003

Dla mnie najlepsze zdjęcie rodzinne, to nie takie gdy grzecznie wpatrujecie się w obiektyw z wymuszonymi uśmiechami. Zdecydowanie wolę pokazać Was na obrazach wypełnionych chichotem, plątaniną ramion i radosnym bałaganem codziennego życia.

sesja rodzinna lublin 005sesja rodzinna lublin 006 sesja rodzinna lublin 009 sesja rodzinna lublin 007

Łączę rodzinny dokument, styl życia i klasyczny portret, aby opowiedzieć o tym, kim wszyscy jesteście w tej chwili, z piękną, lekką i zwiewną estetyką. Nie oczekuję pozowania, czy nienaturalnego wymuszonego uśmiechu. Pozwalam aby Wasza sesja rodzinna nabrała własnego biegu, od czasu do czasu podsuwając drobne wskazówki. I nie martwcie się, mam w zanadrzu kilka trików na rozładowanie początkowego stresu. To wszystko gwarantuje, że sfotografuję Was, w naturalny, lekki, prawdziwy sposób.

sesja rodzinna lublin 013sesja rodzinna lublin 010

Jeśli chcesz uchwycić swoją rodzinę taką, jaka jest, pełną miłości, śmiechu i radości, na naturalnych, szczerych zdjęciach, to jesteś we właściwym miejscu! 

Wszystkie szczegóły oferty, znajdziecie pod tym linkiem: sesje rodzinne , a gdybyście mieli jakiekolwiek pytania, zapraszam do kontaktu!

KILKA SESJI RODZINNYCH MOŻNA OBEJRZEĆ PONIŻEJ

error: Content is protected !!