Przejdź do treści

sesja rodzinna domowa puławy

sesja rodzinna domowa puławy

bo przecież sesja rodzinna domowa puławy to najlepsze co można zrobić dla siebie i rodziny. Poza tym sesja rodzinna domowa puławy to doskonały sposób na spędzenie wspólnie czasu

About
sesja rodzinna lifestyle

Czy znacie ten stan, kiedy przeglądacie swoje dawne zdjęcia i z sentymentem wracacie myślami do minionych czasów? Wnętrza kojarzone z dzieciństwem, dziś wyglądające zupełnie inaczej, domy i mieszkania, nierzadko w miejscu oddalonym o setki kilometrów. W albumie pojedyncze ujęcia. Wy jako kilkumiesięczne brzdące, starsza siostra, czy brat – poważni kilkulatkowie. Luźne zabawy, rodzice przepełnieni dumą, ulubione zabawki tak różne od dzisiejszych. Można to wszystko trzymać wyłącznie w pamięci, ale to zdjęcia dodają detali i to na nich widać, coś co rozumiemy dopiero po latach. Uczucia.

WASZE OPINIE

Aby uchwycić „ten” moment trzeba mieć to „coś”. Paweł zdecydowanie potrafi uchwycić wiele, wyjątkowych momentów! Spotkanie, współpraca, odbywa się w bardzo serdecznej i przyjacielskiej atmosferze. Nie dość, że z dawką humoru to i efekty przechodzą najśmielsze oczekiwania. Zatem cóż mogę powiedzieć więcej… serdecznie polecam tego allegrowicza! 😉 Pawle, dziękuje za wyczucie i bliską mi estetykę. Powodzenia i szczęścia do ludzi!

Magda i Czarek

Fotografie
Pawła, jego wyczucie chwili i zdolność do zatrzymywania w kadrach tego
co najcenniejsze, czyli emocji, jest niesamowite. To już nasze kolejne
spotkanie z Pawłem i każde z nich kończy się wyjątkowymi zdjęciami,
które oddają wszystko to co naszemu sercu najbliższe:) Dziękujemy Ci
Pawle:) i na pewno jeszcze nie jedna wspólna sesja nas czeka:)

Eliza i Łukasz

„Bardzo polecamy! Sesja rodzinna. Dwójka maluszków, w tym 3 latek zdecydowanie NIE współpracujący 😛 a mimo to, świetna atmosfera i zdjęcia wyszły piękne! Zdecydowanie polecamy!”

Zosia i Leszek

oferta domowe
cennik sesji rodzinnych
pakiet podstawowy
  1. 15 ujęć (wybór z wielu) - wersja elektroniczna
  2. dojazd do 15km od Puław
  3. dodatkowe ujęcia 30zł/szt
  4. czas trwania sesji do 1h
cena: 450 zł
pakiet rozszerzony
  1. 25 ujęć (wybór z wielu) - wersja elektroniczna
  2. dojazd do 15km od Puław
  3. 25 odbitek 15x23cm
  4. dodatkowe ujęcia 25zł/szt
  5. czas trwania sesji do 2h
cena: 650 zł
About
POKAŻESZ NAM CO DOSTANIEMY..?

W zakładce ZDJĘCIA znajdziecie przykładowe sesje rodzinne. Tak może wyglądać Wasz rodzinny dzień na moich zdjęciach. Nie musicie pozować ani sztucznie się ustawiać Jedyne co potrzeba, to abyście z moją pomocą, pokazali mi ile dla siebie znaczycie i jak wspólnie spędzacie czas, a ja ułożę z tego krótką serię zdjęć. To będzie Wasza sesja rodzinna, wrócicie do niej nie raz.

KILKA WAŻNYCH SPRAW

Możliwy jest dojazd dalej niż opisane w cenniku, ustalimy to indywidualnie. Decydując się na sesję, akceptujecie moją kolorystykę oraz styl obróbki fotografii. Nie oddaję surowych plików RAW oraz zdjęć przed edycją. Minimalną ilość zdjęć z każdego pakietu wybieracie sami, możecie też dokupić więcej ujęć, zgodnie z cennikiem. Czas oczekiwania na zdjęcia w formie cyfrowej, do 2 tygodni po wykonaniu sesji.

error: Content is protected !!